Hakkımızda

Dilinizin Sınırları Dünyanızın Sınırları OImasın

1998 yılında iSTANBUL’da kurulan şirketimiz, bu zamana kadar edindiği tecrübe ve birikim sayesinde Türkiye ve dünyanın önde gelen ticari kuruluşlarına yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri vermiştir.

Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana tek amacımız en kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun fiyata sunmak olmuştur. Konusunda uzman mütercim-tercüman kadromuzla her türlü belge, evrak ve metin tercümelerinizi, ayrıca sözlü tercümelerinizi gizlilik, hız, güven ve makul ücret ilkeleri çerçevesinde sunuyoruz. Dil uzmanlarımız yalnızca dile hâkim olmakla kalmaz, aynı zamanda her uzmanın kendi hâkim olduğu faaliyet alanları da bulunur.

Çeviribilim alanındaki yenilikleri takip eden firmamız, bu alanda uzman kadrosuyla siz müşterilerimizin istek ve amaçları doğrultusunda tercüme hizmeti vermektedir. Tercümeyi mot a mot (kelimesi kelimesine) yapmaktan kaçınarak, okuyucu hedef kitlenin kültürel ve sosyal düzeyine ve yapılacak çevirinin amacına uygun yapmayı seçer.

Yenilikçi ve farklı bir iş dünyası anlayışını benimseyerek, sunduğumuz hizmetler ve ücretler konusunda da kendi alanımızda faaliyet gösteren diğer kuruluşlar arasında farklı bir biçimde göze çarpmayı başardık. Müşteri memnuniyetini ve uygun fiyat anlayışını kendisine temel ilke olarak belirleyen kurumumuz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercüme sektörüne yenilikçi bir hizmet anlayışı getirmiştir.

Lütfen hizmetlerimizi ve ücret tarifemizi incelemeden karar vermeyiniz.

Zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, bizi arayın.

Misyonumuz

EEC Tercüme, müşteri memnuniyeti ve güveni temel prensip edinerek kurumsal veya bireysel yazılı ve sözlü ve yeminli tercüme işlemlerinize profesyonel çözümler sunmayı amaçlar. Müşterilerine hız, kalite, gizlilik ve makul ücret ilkeleri çerçevesinde alternatifler sunmakla beraber, etik kurallara bağlı kalarak proje başlangıcından teslimine kadar sektördeki tecrübesi ve teknolojik yeniliklerin de desteğiyle alanında uzman tercümanlarıyla birçok dilde müşterilerinin talepleri doğrultusunda tercüme hizmeti vermektedir. Ticari, resmi ve genel içerikli tüm metinlerinizin tercümesi ve sözlü tercüme işlemleriniz için ihtiyacınız olan dil çiftlerinde güvenilir hizmetimiz, makul fiyatlarımız ve tercüme kalitemiz ile dil sınırlarınızı beraber aşalım.

Vizyonumuz

Tercüme sektöründeki tecrübemizle profesyonel kalitede tercüme ve hizmet anlayışımızı teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi bir tutumla müşterilerimizle buluşturmak ve daima sektörü ileriye taşımaktır.